Contact Us

Do not hesitate to contact us to learn more about us and what we do, or if you simply would like to tell us what you think!

 

10 rue Louvois
75002 Paris
France

+49 151 4052 8822

Business-Planning-Docs-articles-1024x421.jpeg

O nas

Expertys Solutions

Informatyka jest dziś kluczem do biznesu. Może zwiększyć rentowność, lecz może też wyczerpać zasoby organizacji. Wszystko zależy od tego, jak informatyka jest stosowana w kontekście całego systemu informacji przedsiębiorstwa.

Kim jesteśmy i co robimy

Expertys Solutions została założona w 2002 roku przez grupę doświadczonych osób z sektorów finansowego, leasingu, informatyki i przemysłu.

Naszym zadaniem jest praca z naszymi klientami w celu przekształcenia strategii ich biznesu w efektywne operacje. Nasza wiedza informatyczna pomaga nam w osiągnięciu tego celu.

Dziś oferujemy nasze produkty i usługi na rynkach Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej i Południowej, obecnie wchodzimy na rynki Europy Wschodniej, a wkrótce na rynki azjatyckie.

Jak osiągamy nasze cele

Poprzez pragmatyczne podejście do biznesu proponujemy proste rozwiązania, charakteryzujące się dużym prawdopodobieństem osiągnięcia celu w rozumieniu budżetu, czasu i zwrotu kosztów inwestycji.

Poprzez nasze oparte na zaufaniu stosunki oraz efektywne narzędzia umożliwiające współpracę w sieci Web utrzymujemy powiązania z partnerami i specjalistami w każdym geograficznym miejscu, gdzie rezydują nasi klienci oraz w każdym sektorze ich działalności.