Contact Us

Do not hesitate to contact us to learn more about us and what we do, or if you simply would like to tell us what you think!

 

10 rue Louvois
75002 Paris
France

+49 151 4052 8822

businessschools-main-image_900x300.jpg

Rozwiązania które działają

Współpracujemy z naszymi klientami stosując nasze wspólne doświadczenie i wiedzę do wdrażania dostosowanych do potrzeb, pragmatycznych rozwiązań, które spełniają swój cel oraz osiągają planowany zwrot z inwestycji (ROI). Nasze rozwiązania mogą być dostarczone bezpośrednio lub poprzez Application Service Provider (ASP) / Service Level Agreement (SLA).

Budujemy nasze rozwiązania jako kombinację:

  • wiedzy naszych klientów o ich własnym biznesie,
  • naszego doświadczenia w budowie i wdrażaniu prostych, lecz efektywnych rozwiązań dla biznesu,
  • narzędzi programowania Expertys takich jak LIEN, Application Framework lub Data Warehouse Toolkit.

Aby dowiedzieć się więcej na temat przykładów zastosowania naszych rozwiązań, odwiedź następujące linki:

Zarządzanie umowami System Interactive Business Relationship Management (IBRM) jest aplikacją działającą w sieci Web służącą do osługi relacji z klientami, dostawcami i innymi partnerami. IBRM obsługuje wszystkie interaktywne procesy biznesowe, zarówno wewnątrz firmy jak i dotyczące jej klientów, dostawców i partnerów. IBRM zawiera elastyczny interfejs XML dla ułatwienia integracji z innymi systemami, takimi jak księgowość lub zarządzanie producją.

Zarządzanie zasobami komputerowymi Większość organizacji posiada dane niezbędne do zarządzania swoimi zasobami komputerowymi. Główna trudność w efektywnym wykorzystaniu tych danych polega na tym, że sprzęt komputerowy jest zazwyczaj używany w odrębnych, zupełnie niezależnych systemach. Pełna integracja jest nieuzasadniona z powodu wysokich kosztów. Stosując podejście Expertys firmy mogą wykorzystać informacje o swoich zasobach komputerowych niezależnie od tego, skąd pochodzą dane.

Zaopatrzenie Proste, oszczędne e-zaopatrzenie jest jedną z możliwości implementacji systemu LIEN. Prostota działania sprawia, że jest on odpowiedni zarówno dla dużych organizacji, jak i małych firm. Na przykład pozwala dużej organizacji z wieloma małymi dostawcami na włączenie małych dostawców do swojeo systemu e-zaopatrzenia.