Contact Us

Do not hesitate to contact us to learn more about us and what we do, or if you simply would like to tell us what you think!

 

10 rue Louvois
75002 Paris
France

+49 151 4052 8822

business-leadership-3.jpg

Usługi

Usługi na których możesz polegać

Doradztwo i zarządzanie projektem

Dostarczamy naszą wiedzę i zdolności kierownicze, aby umożliwić twojej organizacji szybkie osiągnięcie korzyści z projektów związanych z informatyką oraz zapewnić rozwiązanie optymalne w stosunku do wymagań.

Stosując elasyczne podejście dołączamy do twojego zespołu, zapewniając specjalistyczne doradztwo i prowadzenie projektu.

Programowanie, integracja i migracja danych

W zależności od twoich potrzeb dostarczymy nasze programistyczne doświadczenie i umiejętności, aby asystować ci przy dostosowaniu aplikacji do twoich wymagań lub tworzeniu całkowicie nowych aplikacji.

Posiadając rozległe doświadczenie w zakresie integracji systemów oferujemy idealną formułę dla zredukowania ryzyka i kosztów integracji i migracji.

Dostawa usług

Jeżeli wolisz skoncentrować się na strategicznych aspektach działania twojej organizacji i ograniczyć do minimum ryzyko poprzez zlecenie na zewnątrz takich związanych z aplikacją działań jak hosting, operacje, pomoc i utrzymanie, archiwizowanie, odtwarzanie po awarii, itp., wówczas nasz model ASP jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Szkolenie

Zapewniamy standardowe lub indywidualne kursy szkoleniowe o tematyce związanej z leasingiem i zaopatrzeniem oraz dotyczące naszych produktów i narzędzi.